Hoi, ik ben Annemie,
Ik ben blogcoach en help bloggers om digitale producten te maken en continu te verkopen. Zo creรซren zij een passief inkomen met hun blog. Daardoor ervaren zij vrijheid en hoeven ze maar een paar uur per dag te werken aan hun blog.
Mijn blog avontuur begint in 2017.
Ik heb veel geรซxperimenteerd met mijn blog voordat ik ontdekte hoe ik van mijn blog mijn online business kon maken.
Doordat ik dit heb ontdekt kan ik veel meer bloggers helpen om dit ook te doen zonder mijn vrijheid hiervoor in te leveren.
Ik weet hoe moeilijk het is om keihard te werken aan je blog terwijl het niets oplevert en je blog een uit de hand gelopen hobby is. Maar ik weet ook hoe je hieruit kan komen en van je blog je droombedrijf maakt.
Bloggen is niet alleen superleuk maar hoort je ook een passief inkomen op te leveren. Zo kan je echt genieten van het leven.